Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Posted by hackertom on Σάβ, 06/04/2016 - 13:55
Καλησπερα σας και καλο μηνα.ηθελα να σας ρωτησω εαν γνωριζετε να μ απντησετε για το νεο Π..Δ μεταθεσεων αστυνομικών που επέστρεψε απο το ΣΤΕ, τι ακριβως εχει συμβει με τις επιμέλειες τέκνου;
Greek

Υποβλήθηκε από hackertom. Ημερομηνία: Κυρ, 06/05/2016 - 18:36 Μόνιμος σύνδεσμος

Ευχαριστώ φίλε. Αναρτήθηκε σε άρθρο εδώ :

http://policenet.gr/article/οι-ρυθμίσεις-του-νέου-κώδικα-μεταθέσεων-και…-«πέταγμα-του-βούβαλου»

Υποβλήθηκε από man8os. Ημερομηνία: Κυρ, 06/05/2016 - 22:21 Μόνιμος σύνδεσμος

Καλησπέρα σε όλους.Για να καταλάβω κάτι,δηλαδή εγώ που έχω τόπο συμφεροντων σύμφωνα με το που ψηφίζει η σύζυγος μου εδώ κ τόσα χρόνια ξαφνικά το χάνω;εκτός κ αν έχει ισχύ για νέες δηλώσεις τόπου συμφεροντων.γνωρίζει κάποιος;

Υποβλήθηκε από stakaman11. Ημερομηνία: Πέμ, 06/09/2016 - 01:08 Μόνιμος σύνδεσμος

Καλησπέρα σας.Ήθελα να ρωτήσω για το νεο κώδικα μεταθέσεων...Έχω αλλάξει τον τόπο συμφερόντων μου σύμφωνα με το Π.Δ 100/2003 το Μάιο του 2016.Η αλλαγή έγινε σύμφωνα με την εγγραφή μου στα δημοτολόγια του Δήμου σαν πιστοποιητικό. Με το νεο Π.Δ όπως γράφουν στις τελευταίες ανακοινώσεις του police net (οταν εγκριθεί στο φεκ) καταργητε αυτή η παράγραφος και εφεξής για αλλαγη τόπου συμφερόντων ΔΗΛΩΝΕΙΣ τόπο γέννησης, ιδιωκτιτη κατοικία κ.τλ...Με εμένα τι θα ισχύει??..Όποιος γνωρίζει ας μου απάντηση..

Υποβλήθηκε από DimitrisG. Ημερομηνία: Σάβ, 06/11/2016 - 23:57 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Ότι έγινε με το παλιό Π.Δ., έγινε και δεν αλλάζει. Αφορά αλλαγές τόπου συμφερόντων κλπ, από την ώρα που θα τεθεί σε ισχύ και μετά. Εκτός αν προβλεφθεί κάτι διαφορετικό που μέχρι στιγμής δεν υπάρχει.</p>

Υποβλήθηκε από hackertom. Ημερομηνία: Τρί, 06/21/2016 - 22:01 Μόνιμος σύνδεσμος

Παιδιά να ρωτήσω και κάτι άλλο. Αυτό έχει ψηφιστεί η αναμένουμε απο την παρούσα κυβέρνηση να τα ψηφίσει; Ισχύουν τα παλιά για την ώρα;

Policenet.gr © | 2024 Όροι Χρήσης.
developed by Pixelthis