Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Posted by sotos542 on Δευ, 01/29/2018 - 11:21
Ας ανοίξουμε εδώ το post προς ενημέρωση για τις μεταθέσεις του 2018.
Greek

Υποβλήθηκε από γιαννακος2017. Ημερομηνία: Τρί, 01/30/2018 - 12:03 Μόνιμος σύνδεσμος

Σσσσσσσσ....παιδια λιγο ησυχια συνεδριάζει το συμβουλιο σημερα να μην τους ενοχλήσουμε έχουν σοβαρή δουλεια να κάνουν.......

Υποβλήθηκε από Kostas2014. Ημερομηνία: Τρί, 01/30/2018 - 13:39 Μόνιμος σύνδεσμος

Ποντάρω στο μηδέν (0-1) και στον άσσο με ανατροπή...
Έπειτα θα ανακοινώσουν τα συνδικάτα ότι προσπάθησαν για παραπάνω θέσεις...
Θα βγουν και οι σχετικές ανακοινώσεις κατόπιν εορτής...
Εδώ δεν έφυγαν οι τριτεκνοι που αναφέρεται και στο ΠΔ..κάποιοι παίζουν με τις λέξεις
και νομοθετούν - θεσμοθετουν σε βάρος μας..Δεν περιμένω τπτ..

Υποβλήθηκε από aeroporos12. Ημερομηνία: Τρί, 01/30/2018 - 13:59 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Όταν αρχίσει να παίρνει 1000+&nbsp; άτομα σειρά όπως έπαιρνε τα παλιά χρόνια τότε ίσως ανοίξουν περισσότερες θέσεις, εώς τότε δυστυχώς για όσους είμαστε Αθήνα τζάμπα περιμένουμε, καθώς τα νουμερα σήμερα ειναι 0-0, 1-1, 2-2, 1-2, 2-3, 0-2.&nbsp;&nbsp; Υπομονή.</p>

Υποβλήθηκε από Akaba Reiji. Ημερομηνία: Τρί, 01/30/2018 - 16:01 Μόνιμος σύνδεσμος

Λογικά θα βγάλουν και ανακοινώσεις του τύπου μας εμπαίζουν κ.τ.λ. δεν χρειάζεται να είσαι μελλοντολόγος να είναι κανείς...πάρα ταύτα το καλό είναι θα είμαστε και πάλι μια ωραία ατμόσφαιρα αφού σε καμια βδομαδα θα ξεχαστουν και αυτές οι μεταθέσεις, όλα είναι μελετημένα.

Υποβλήθηκε από platon77gr. Ημερομηνία: Κυρ, 02/04/2018 - 23:31 Μόνιμος σύνδεσμος

Καλησπέρα παιδιά, έχει κανένας την διαταγή να μου την στείλει γιατί είμαι σε 9μηνη άδεια? Με ενδιαφέρει αν στην διαταγή συμπεριλαμβάνονται και οι αιτήσεις προς τις αυτοτελεις Υπηρεσίες του ΑΕΑ. Ευχαριστώ. Το email μου είναι [email protected]

Υποβλήθηκε από Fanis88. Ημερομηνία: Τετ, 02/14/2018 - 14:30 Μόνιμος σύνδεσμος

Γνωρίζετε εάν το Α' 20 ήμερο μπορούμε να κάνουμε αίτηση για μετάθεσης σε Αυτοτελείς Κεντρικές Υπηρεσίες που εδρεύουν εντός της ίδιας περιοχής μετάθεσης, εντός του ίδιου Νομου? (ΓΑΔΑ)

Υποβλήθηκε από ppapaki. Ημερομηνία: Δευ, 09/24/2018 - 12:01 Μόνιμος σύνδεσμος

Καλημέρα συνάδελφοί! Θέλω να ρωτησω κάποια πράγματα και αν μπορει κάποιος ας με διαφωτίσει...Στις Υπηρεσίες δεν εχει ερθει καποιο σημα σχετικό με τα ονόματα των έκτακτων..Πότε περίπου ενημερώνεται η υπηρεσία μας για να δηλώσουμε και που επιθυμούμε ?Σχετικά με το φύλλο πορείας τυπικά ειναι εως τελος Οκτωβρίου,αλλα φαντάζομαι θα δωθει μετα τα μέτρα της 17 Νοέμβρη ή και ποιο μετα?Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Υποβλήθηκε από ApostolosPX4. Ημερομηνία: Πέμ, 09/27/2018 - 06:52 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Συναδελφε αν μπορεις στειλε το email να σου στειλω και τους πινακες του 2017 και του 2018.&nbsp; Δεν μπορω να βρω εδω πως κανεις επισυναψη αρχειου.&nbsp;</p>

Υποβλήθηκε από ApostolosPX4. Ημερομηνία: Πέμ, 09/27/2018 - 06:55 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Συνάδελφε αν μπορείς στείλε μου το e-mail σου για να σου στείλω και τους πίνακες του 2017 αλλά και του 2018. Δεν ξέρω εδώ πως κάνεις επισύναψη αρχείων.&nbsp;</p>

Υποβλήθηκε από ApostolosPX4. Ημερομηνία: Πέμ, 09/27/2018 - 07:31 Μόνιμος σύνδεσμος

<div>Συνάδελφε καλημέρα! έχω πάρα πολύ καιρό να ασχοληθώ με τα γραμματειακα αλλά αν θυμάμαι καλά όταν ολοκληρωθούν οι τακτικές μεταθέσεις το Α. Ε. Α.&nbsp; στέλνει διαταγή στην οποία λέει η εκάστοτε υπηρεσία να απαντήσει για το ποιοι επιθυμούν να συμπεριληφθουν στος πίνακες έκτακτων μεταθέσεων και ενώ βρίσκονται στους πίνακες των τακτικών μεταθέσεων δηλαδή έχουν κάνει αίτηση μετάθεσης εκτός του νομού που υπηρετούν. Συνήθως οι εκτακτες πραγματοποιουνται μετά την 17 Νοέμβρη λόγω των μέτρων αλλά τελευταία έχει παρατηρηθεί ότι τις έκτακτες τις πραγματοποιουν αμεσως μετά την 6 Δεκέμβρη λόγω πάλι μέτρων ενω κανονικά έπρεπε μέχρι τέλος Οκτώβρη αρχές Νοέμβρη . Από όσο έχω παρατηρήσει τελευταία οι περισσότεροι μετατιθεμενοι συναδελφοι ειναι στις νέες υπηρεσιες τους καπου στις 15 Δεκέμβρη δηλαδή δουλεύουν εκείνη την ημερομηνία οποτε βάλε Φ. Π και χρήση 6μερου ή 8μερου και υπολόγισε τα.&nbsp;</div>
<div>Π. Δ.&nbsp; 100/2003</div>
<div>Το Β΄ δεκαήμερο του μηνός Σεπτεμβρίου κάθε έτους το αρμόδιο Συμβούλιο&nbsp;</div>
<div>Μεταθέσεων, εκτιμώντας τις υπηρεσιακές ανάγκες, όπως αυτές έχουν διαμορφωθεί&nbsp;</div>
<div>από τις τελευταίες τακτικές μεταθέσεις καταρτίζει αριθμητικούς πίνακες κατά&nbsp;</div>
<div>Αστυνομική Διεύθυνση ή άλλη εξομοιούμενη με αυτή Υπηρεσία κενών οργανικών θέσεων σε Αστυφύλακες που πρέπει να πληρωθούν κατά το Γ΄ δεκαήμερο του μηνός&nbsp;</div>
<div>Οκτωβρίου, λαμβάνοντας υπόψη και τις αιτήσεις ακυρώσεως που προέκυψαν από τις&nbsp;</div>
<div>τακτικές μεταθέσεις. Οι θέσεις θα καλύπτονται από Αστυφύλακες που ζητούσαν&nbsp;</div>
<div>μετάθεση για τις Υπηρεσίες αυτές και μνημονεύονται στους πίνακες των τακτικών&nbsp;</div>
<div>μεταθέσεων.</div>
<div>Σε περίπτωση που οι ως άνω θέσεις δεν καλύπτονται από τις εκκρεμείς αιτήσεις του&nbsp;</div>
<div>πίνακα τακτικών μεταθέσεων, καλύπτονται με τοποθετήσεις νεοεξερχόμενων&nbsp;</div>
<div>Αστυφυλάκων.</div>

Υποβλήθηκε από ApostolosPX4. Ημερομηνία: Πέμ, 09/27/2018 - 07:33 Μόνιμος σύνδεσμος

<div>Συνάδελφε καλημέρα! έχω πάρα πολύ καιρό να ασχοληθώ με τα γραμματειακα αλλά αν θυμάμαι καλά όταν ολοκληρωθούν οι τακτικές μεταθέσεις το Α. Ε. Α.&nbsp; στέλνει διαταγή στην οποία λέει η εκάστοτε υπηρεσία να απαντήσει για το ποιοι επιθυμούν να συμπεριληφθουν στος πίνακες έκτακτων μεταθέσεων και ενώ βρίσκονται στους πίνακες των τακτικών μεταθέσεων δηλαδή έχουν κάνει αίτηση μετάθεσης εκτός του νομού που υπηρετούν. Συνήθως οι εκτακτες πραγματοποιουνται μετά την 17 Νοέμβρη λόγω των μέτρων αλλά τελευταία έχει παρατηρηθεί ότι τις έκτακτες τις πραγματοποιουν αμεσως μετά την 6 Δεκέμβρη λόγω πάλι μέτρων ενω κανονικά έπρεπε μέχρι τέλος Οκτώβρη αρχές Νοέμβρη . Από όσο έχω παρατηρήσει τελευταία οι περισσότεροι μετατιθεμενοι συναδελφοι ειναι στις νέες υπηρεσιες τους καπου στις 15 Δεκέμβρη δηλαδή δουλεύουν εκείνη την ημερομηνία οποτε βάλε Φ. Π και χρήση 6μερου ή 8μερου και υπολόγισε τα.&nbsp;</div>
<div>Π. Δ.&nbsp; 100/2003</div>
<div>Το Β΄ δεκαήμερο του μηνός Σεπτεμβρίου κάθε έτους το αρμόδιο Συμβούλιο&nbsp;</div>
<div>Μεταθέσεων, εκτιμώντας τις υπηρεσιακές ανάγκες, όπως αυτές έχουν διαμορφωθεί&nbsp;</div>
<div>από τις τελευταίες τακτικές μεταθέσεις καταρτίζει αριθμητικούς πίνακες κατά&nbsp;</div>
<div>Αστυνομική Διεύθυνση ή άλλη εξομοιούμενη με αυτή Υπηρεσία κενών οργανικών θέσεων σε Αστυφύλακες που πρέπει να πληρωθούν κατά το Γ΄ δεκαήμερο του μηνός&nbsp;</div>
<div>Οκτωβρίου, λαμβάνοντας υπόψη και τις αιτήσεις ακυρώσεως που προέκυψαν από τις&nbsp;</div>
<div>τακτικές μεταθέσεις. Οι θέσεις θα καλύπτονται από Αστυφύλακες που ζητούσαν&nbsp;</div>
<div>μετάθεση για τις Υπηρεσίες αυτές και μνημονεύονται στους πίνακες των τακτικών&nbsp;</div>
<div>μεταθέσεων.</div>
<div>Σε περίπτωση που οι ως άνω θέσεις δεν καλύπτονται από τις εκκρεμείς αιτήσεις του&nbsp;</div>
<div>πίνακα τακτικών μεταθέσεων, καλύπτονται με τοποθετήσεις νεοεξερχόμενων&nbsp;</div>
<div>Αστυφυλάκων.</div>

Policenet.gr © | 2024 Όροι Χρήσης.
developed by Pixelthis