Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Posted by katerina3313 on Παρ, 06/01/2018 - 15:41

Αν διαβάσει κανείς ολόκληρη την προκήρυξη, στη σελίδα 17-18 που αναφέρεται ο τρόπος βαθμολόγησης και πλέον και αναβαθμολόγησης, αναφέρεται και η διαφοροποίηση στον τρόπο βαθμολόγησης των ξένων γλωσσών. Αν καταλαβαίνω σωστά, θα παίρνεις πολύ λιγότερα μόρια πλέον από τις ξένες γλώσσες.

Greek

Υποβλήθηκε από panos89. Ημερομηνία: Δευ, 11/12/2018 - 13:09 Μόνιμος σύνδεσμος

Συναδελφισσες-οι αν βγει κάποιο από τα βασικά μαθήματα ή ξένες γλώσσες ενημερώστε εδώ στο φόρουμ γτ κάποιοι είναι σε άδεια και άλλοι σε υπηρεσίες που δεν έχουν πρόσβαση στo pol, έτσι ώστε να μπορέσουν να ενημερωθούν.

Υποβλήθηκε από kdlg. Ημερομηνία: Τρί, 11/13/2018 - 20:00 Μόνιμος σύνδεσμος

Βέβαια θα πρέπει πρώτα ο Γραμματέας της Υπηρεσίας σας να σας εχει δώσει σχετική εξουσιοδότηση στις Εφαρμογές Προσωπικου ως "Υποψήφιος"...

Υποβλήθηκε από Athankar. Ημερομηνία: Τρί, 11/13/2018 - 20:46 Μόνιμος σύνδεσμος

Για όσους είμαστε σε άδεια μπορούμε να πάρουμε απλά ένα τηλέφωνο το γραμματέα και να μας ενημερώσει για τους βαθμούς ή έχει πιο σύνθετη διαδικασία ;

Υποβλήθηκε από kdlg. Ημερομηνία: Τρί, 11/13/2018 - 21:13 Μόνιμος σύνδεσμος

Οι βαθμολογίες αναρτώνται στον προσωπικό λογαριασμό pol του καθενός ,οσο γιαυτο που γράφεις για την ενημέρωση απο τη Σχολή Μετεκπαίδευσης δεν ξέρω κατά πόσο ισχύει...αν πράγματι ισχύει και υπάρχει κάποιο τηλέφωνο επικοινωνίας ας το γράψει κάποιος για ενημέρωση των συναδέλφων

Υποβλήθηκε από Athankar. Ημερομηνία: Τρί, 11/20/2018 - 12:30 Μόνιμος σύνδεσμος

Πήρα στον αξυπ στη σχολή και μου είπε ότι έχουν βγει κάποιες ξένες γλώσσες , αλλά δεν ήξερε ποιες και αν έχουν περαστεί στο pol , έχει δει κάποιος κάτι ;

Υποβλήθηκε από vagts. Ημερομηνία: Τρί, 11/20/2018 - 13:06 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>εχουν βγει σιγουρα τα γαλλικά. Ας σου περάσουν απο την γραμματεία της Υπηρεσίας σου την εφαρμογή με τις προαγωγικές εξετάσεις για να βλεπεις μόνος σου τυχόν βαθμολογίες.&nbsp;</p>

Υποβλήθηκε από panos89. Ημερομηνία: Τρί, 11/20/2018 - 17:18 Μόνιμος σύνδεσμος

Όσοι λέτε ότι βγήκαν οι ξένες γλώσσες που πήρατε τηλέφωνο και μάθατε?? αν έχετε το τηλ γράψτε το εδώ να ενημερωθούν και οι υπόλοιποι γτ στο Pol δεν έχει τπτ. Για αγγλικά και Γερμανικά τουλάχιστον που ενδιαφέρομαι εγώ δεν είχε τπτ στο pol. Όποιος έμαθε ας ενημερώσει.

Υποβλήθηκε από katerina3313. Ημερομηνία: Τρί, 11/20/2018 - 18:37 Μόνιμος σύνδεσμος

Προσωπικά, από την εφαρμογή του pol είδα γαλλικά και ιταλικά. Αγγλικά δεν έχουν βγει ακόμα. Οι περισσότεροι που ξέρω από την εφαρμογή ενημερώνονται.

Υποβλήθηκε από panos89. Ημερομηνία: Τρί, 11/20/2018 - 18:39 Μόνιμος σύνδεσμος

Γερμανικά έχουν βγει ξέρει κανείς? οι βαθμολογίες σε γαλλικά και ιταλικά πως σου φάνηκαν συνάδελφε? αυστηρη βαθμολόγηση ή φυσιολογική?

Υποβλήθηκε από Athankar. Ημερομηνία: Τετ, 11/21/2018 - 10:06 Μόνιμος σύνδεσμος

Συγγνώμη που ζαλίζω παιδιά αλλά δεν το κατέχω το θέμα , μπορεί ένας οποιοσδήποτε αξυπ γνωστός μου να του δώσω τους κωδικούς μου και να μπει να δει τη βαθμολογία ;;Χωρίς να ασχοληθώ καθόλου με γραμματεία ;; Όπως βλέπουμε τη μισθοδοσία για παράδειγμα ;;

Υποβλήθηκε από Jokots. Ημερομηνία: Τετ, 11/21/2018 - 10:13 Μόνιμος σύνδεσμος

Κατ αρχην πρεπει ο γραμματεας να σου δωσει προσβαση στην εφαρμογη ως υποψήφιος. Αν στο κανει αυτο μετα μπορεις να δωσεις τους κωδικους σου στον αξυπ να βλεπει τους βαθμους.

Policenet.gr © | 2024 Όροι Χρήσης.
developed by Pixelthis