Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Posted by katerina3313 on Παρ, 06/01/2018 - 15:41

Αν διαβάσει κανείς ολόκληρη την προκήρυξη, στη σελίδα 17-18 που αναφέρεται ο τρόπος βαθμολόγησης και πλέον και αναβαθμολόγησης, αναφέρεται και η διαφοροποίηση στον τρόπο βαθμολόγησης των ξένων γλωσσών. Αν καταλαβαίνω σωστά, θα παίρνεις πολύ λιγότερα μόρια πλέον από τις ξένες γλώσσες.

Greek

Υποβλήθηκε από katerina3313. Ημερομηνία: Τετ, 11/28/2018 - 21:38 Μόνιμος σύνδεσμος

Για μένα μπορεί να υπάρχουν δύο λύσεις, αλλά ο ίδιος αριθμός λύσεων υπάρχει και για σένα...ή να μην ξαναμπείς στο φόρουμ προκειμένου να μην προσβάλλεσαι από παρόμοιες με τις ανωτέρω μάγισσες και ξωτικά , ή να ξαναμπείς και να ανεχεσαι αυτά που γράφονται από όλους ανεξαιρέτως.. ελευθερία του λόγου, γαρ!

Υποβλήθηκε από christosj. Ημερομηνία: Τετ, 11/28/2018 - 21:50 Μόνιμος σύνδεσμος

Athankar καρφωνεσαι. Κανείς δε μίλησε για βύσματα ή ότι ευνοήθηκαν άλλοι εις βάρος τους. Άσχετο πως νιώθει ο καθένας. Εσύ τι παριστάνεις εδω ακριβώς; Τι θέλεις να αποδείξεις; Ο καθένας έχει τον πόνο του και το παεαπονο του προσωπικά. Εσύ τι κάψα έχεις να υποστηρίξεις τόσο πολύ την ακεραιότητα των εξετάσεων. Μαγκιά σου αν περάσεις αλλά μη τρελαίνεσαι κιόλας και μην τρελαίνεις και όλους τους υπόλοιπους

Υποβλήθηκε από Athankar. Ημερομηνία: Τετ, 11/28/2018 - 21:54 Μόνιμος σύνδεσμος

Θα κάνω υπομονή μεχρι να αναρτηθούν οι βαθμοί και η βάση , αυτός ειναι άλλωστε και ο λόγος που ειμαι εδώ και μετά θα αποσυρθώ στο κλουβί μου , εκεί που εθελουσία επέλεξα να ειμαι για να γλυτωσω απο κάτι τέτοιες περιπτώσεις , ετσι και αλλιώς απο τις φάτσες που έκοψα Αμυγδαλέζα αμφιβάλλω αν οι μισοί εχουν κάνει μια σύλληψη στη ζωή τους , κοινώς τουρίστες της αστυνομίας που θέλουν να γίνουν βαθμοφόροι τουρίστες . Επειδή σίγουρα θα υπαρχει και εδώ μέσα τέτοιος τουρίστας ας μου απαντήσει σε μια απορία που εχω χρόνια , πως νιώθει όταν δηλώνει αστυνομικός σε μια παρέα , σε μια συναλλαγή και δεν εχει κάνει ούτε μια σύλληψη στη ζωή του ;;;

Υποβλήθηκε από Athankar. Ημερομηνία: Τετ, 11/28/2018 - 21:59 Μόνιμος σύνδεσμος

Όταν λες οτι αδικήθηκες σε μια εξέταση και υπονοείς δόλο απο μέρους των εξεταστών , εξυπακούεται οτι αδικηθηκες εσυ για να ευνοηθεί κάποιος άλλος , δεν υποστηρίζω το αδιάβλητο των εξετάσεων , ούτε για τον κωλο μας δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι πλέον στην αστυνομία αν αληθεύουν τα στατιστικά που αποκάλυψε μια ψυχή , υπερασπίζομαι αυτούς που όσο περίμεναν οτι έγραψαν τόσο πήραν .

Υποβλήθηκε από katerina3313. Ημερομηνία: Τετ, 11/28/2018 - 22:09 Μόνιμος σύνδεσμος

Όταν λέω ότι αδικήθηκα σε μια εξέταση, δεν υπονοω ότι κάποιος άλλος πέρασε χωρίς να το άξιζε. Λέω ευθαρσώς ότι η διόρθωση πιθανόν να μην έγινε σωστά γιατί όπως πολύ σωστά λες υπάρχουν και οι τουρίστες σε κάθε επάγγελμα. Τουρίστας μπορεί να είναι και ο βαθμολογητης και να βλέπει μια ή δύο παραπομπές, ή μια μουντζουρα ή μια απάντηση που αντί για τη λέξη "κρίση" να έχει τη λέξη "γνώμη" και να αφαιρεί μονάδες ελαφρά τη καρδία. Θιγεσαι χωρίς να σε θίγουν και θίγεις χωρίς να γνωρίζεις προσωπικα και υπηρεσιακά κανέναν. Κανείς δεν ακύρωσε η δική σου προσπάθεια και κόπο, ούτε μείωσε την επιτυχία σου.

Υποβλήθηκε από Delorean35. Ημερομηνία: Τετ, 11/28/2018 - 22:11 Μόνιμος σύνδεσμος

Παιδια οσο λιγοστευουν οι θεσεις τοσο πιο αυστηρη θαναι η βαθμολογηση ! Οπως και ναχει γνωριζουμε την κατασταση ποσο μαλλον για καποιους που εδιναν δευτερη η τριτη φορα !οπως και ναχει αυτο ειναι το συστημα και πρεπει να το αποδεχθουμε ! Για μενα προσωπικα Η επιλογη των αρχ/κων αλλα και των τεματζιδων δειχνει ενα αρκετα παρωχυμενο συστημα εξετασεων!και δεν εννοω για το αδιαβλητο η μη των εξετασεων αλλα για την ολη διαδικασια ! Μιλαμε για καταστασεις ακραιες ! Την μια 600 ατομα την αλλη 130 ! Εχουμε φτασει στο σημειο οι βαθμοφοροι να ειναι περισσοτεροι απο τους αστυφυλακες ! Κατι πρεπει να αλλαξει τωρα πως και ποτε αυτο πρεπει να ειναι αντικειμενο μελετης και σχεδιασμου

Υποβλήθηκε από Athankar. Ημερομηνία: Τετ, 11/28/2018 - 22:25 Μόνιμος σύνδεσμος

Ετσι όπως το τοποθετείς μπορώ να το δεχτώ , αν και σύμπτωση επαναλαμβανόμενη παύει να ειναι σύμπτωση , αλλά σχόλια του τύπου , τα ξέρουμε αυτα , ειναι μιλημενα , ξέρουμε ποιοι θα περάσουν , κάθε χρόνο τα ίδια , στρέφονται κατα όσων πέτυχαν ή έγραψαν καλύτερα απο αυτούς , και στο αντίστοιχο περσινό ποστ είχαν θιχτεί παιδιά που είχαν περάσει .

Υποβλήθηκε από anwnymos5. Ημερομηνία: Τετ, 11/28/2018 - 23:32 Μόνιμος σύνδεσμος

Tha apanthsw kati teleutaio kyrie synadelfe Athankar epeidh to sxolio phgaine gia mena....arxika n s pw oti eixa petaksei 800 evrw sta vivlia tou dermenoudh k oti diavaza 9 mhnes kai sta 3 xronia...kserw poly kala ti egrapsa oles tis xronies...esy loipon an perimenes 17 kai epairnes 13 tha to eleges k tha s enoxlouse...twra omws pou sth kalyterh perimenes 13 kai phres 17 dn milas...logiko einai...to idio tha kaname k oi ypoloipoi...loipon opote mhn sxoliazeis tis apopseis twn allwn...kseroume t systhma ayto dn eimaste tyxaioi.....k an htan swsto tosa xronia dn tha skizane ta grapta meta apo ena xrono,tha eixes dikaiwma gia anavathmologhsh k tis alles xronies kai to dikaiwma na kaneis enstash...k an dn s aresoun ta sxolia mas mhn ta diavazeis.thn apopsh tou leei o kathenas.poly apla

Υποβλήθηκε από Athankar. Ημερομηνία: Πέμ, 11/29/2018 - 09:03 Μόνιμος σύνδεσμος

Αρχικά μην χρησιμοποιείς τη λέξη συνάδελφος χωρίς να ξέρεις που υπηρετεί αυτός που μιλάς και όταν δεν ξέρει ο άλλος που υπηρετείς εσυ . Συναδέλφους δεν μας κάνει ούτε το police στην ταυτότητα , ούτε οτι εργαζόμαστε όλοι στην αστυνομία , μετά απο 10 χρόνια υπηρεσίας που εχω , ειμαι πολυ προσεκτικός σε ποιον απευθύνομαι όταν χρησιμοποιώ αυτή τη λέξη . Πάμε παρακάτω , προσωπικά δεν μου λέει κάτι ούτε τα 800 ευρώ που έδωσες , ούτε οι 9 μήνες που διάβαζες , εχω υπηρετήσει μαζί με τον 2ο πανελλαδικά επιτυχόντα έναν απο τους πιο έντιμους συναδέλφους που εχω γνωρίσει , και είχε διαβάσει τους μίσους μήνες απο εσένα . Εξήγησε σε εμάς που είμαστε τυχαίοι τι ακριβώς εννοείς όταν λες οτι το «ξέρουμε το σύστημα », ;;; Τι νόημα εχει η αναβαθμολόγηση όταν εισαι προκατειλημμένος για την ακεραιότητα των εξετάσεων ;;; Και τι διαφορά θα είχε αν τα κατέστρεφαν τα γραπτά μετά απο 10 χρόνια αντί για 1 ;;

Υποβλήθηκε από anwnymos5. Ημερομηνία: Πέμ, 11/29/2018 - 09:13 Μόνιμος σύνδεσμος

To oti dn kserw pou yphretei o kathenas ayto shmainei oti dn eimaste synadelfoi?allo pali k ayto...k egw exw deka xronia yphresias...otan lew kseroume t systhma ennow oti dn allazei to systhma...opws k palia p ekovan sthn ekthesh epithdes...me atoma p epairnan ekthesh 29 sta 30 kai sta 3 mathimata eixan grapsei 20 ari...loipon as kleisei t thema edw.kala apotelesmata.

Υποβλήθηκε από panos89. Ημερομηνία: Πέμ, 11/29/2018 - 17:10 Μόνιμος σύνδεσμος

Λογικά αύριο θα βγει ακόμα ένα μάθημα (οργανισμοί ή έκθεση)?? και από Δευτέρα το τελευταίο??? ή βγάζουν και Σάββατο αποτελέσματα?

Policenet.gr © | 2024 Όροι Χρήσης.
developed by Pixelthis