Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Posted by ForensicPsych on Πέμ, 12/22/2016 - 19:04
 
    Καλησπερα σε ολους/ες
 
Την ιδιοτητα μου για ευνοητους λογους δε θα την αναφερω δημοσια εδω, ομως εχω αποστειλει ηδη μηνυμα στον administrator και περιμενω απαντηση.
 
Στο μεταξυ σκεφτηκα να θεσω το ερωτημα μου και στο forum
 
    Θα ηθελα να επικοινωνησω με καποιον που θα μπορουσε να με διαφωτισει σχετικα με το θεμα της ασκοπης κινητοποιησης των δημοσιων αρχων (συγκεκριμενα αρχικα αστυνομικων και κατοπιν ιατρικων αρχων) καθως ως ιδρυμα αντιμετωπιζουμε συχνα περιστατικα κατα τα οποια πολιτες προκαλουν ασκοπη κινητοποιηση με διαφορους τροπους (εξαπολυση απειλων δημοσιως, αναφορες αυτοκτονικοτητος σε τριτους η ηλεκτρονικες αναρτησεις αυτοκτονικου περιεχομενου) χωρις (οπως διαπιστωνεται εκ των υστερων, δηλαδη κατοπιν νοσηλειας στο τμημα του οποιου προισταμαι) ) η υπαρξη αναλογης ψυχοπαθολογιας. 
 
    Εχω ηδη επικοινωνησει με νομικους συμβουλους σχετικα αλλα θεωρω οτι και η δικη σας αποψη ειναι ιδιαιτερα σημαντικη καθως και η συμβολη σας  στον αγωνα που επιχειρω κατα του ασκοπου συναγερμου του δημοσιου ο οποιος τελικα  κοστιζει 
(σε εμας και σε εσας) πολλες εργατοωρες, κοπωση και - γιατι οχι- εκνευρισμο και θυμο.
 
    Παρακαλω επικοινωνηστε μαζι μου σχετικα. 
Θα προτιμουσα , αφου διαβαστει το email μου, να μου παρασχεθει ενας τηλεφωνικος αριθμος μεσω του οποιου θα μπορουσα να συζητησω με καποιον δια ζωσης σχετικα με τα προαναφερθεντα.
 
Ευχαριστω
 
Κωστας
Κρητη
 
Greek

Υποβλήθηκε από ForensicPsych. Ημερομηνία: Δευ, 12/26/2016 - 03:00 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Αγαπητε φιλε</p>
<p>Δεν εχω διαθεσιμα αμεσα τα σχετικα αρθρα (φυσικα θα ασχοληθω με το θεμα εκτενεστερα) αλλα σιγουρα δεν εννοουσα οτι η προθεση ειναι αδικημα ουτε ομως απαραιτητα εκδηλωση νοσου οπως σε συγκεκριμενες περιπτωσεις που εχω στο μυαλο μου,</p>
<p>ακριβως για αυτο δεν ξερω για ποιο λογο πρεπει να γινεται ολη αυτη η διαδικασια καθε φορα που καποιος ανοητος προσπαθει ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΜΕΝΑ να απασχολει ολο το συστημα τη στιγμη που εχει πολλες φορες εξεταστει και δεν προκειται για ατομο με ενεργο ψυχοπαθολογια. Φυσικα οταν γινεται μια αναρτηση για πρωτη φορα η κινητοποιηση ΔΕΝ ειναι αστοχη και πρεπει να γινεται.</p>
<p>Εαν θελεις επικοινωνησε μαζι μου απαντωντας εδω.</p>

Policenet.gr © | 2024 Όροι Χρήσης.
developed by Pixelthis