Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Posted by Yparxifulakas on Δευ, 02/25/2019 - 04:45
Ξέρει κάποιος/α συνάδελφος, αν μπορούμε να βρούμε κάπου ένα εγχειρίδιο χρήσης ή έστω σημειώσεις χρήσης υπολογιστή/μηχανήματος x-ray screening; ...γιατί η Υπηρεσία θυμήθηκε να με διαθέσει ως x-ray screener, 5 έτη μετά από ένα σεμινάριο x-ray που είχα περάσει για 2 μέρες και χωρίς καμία επαφή με το αντικείμενο έκτοτε...
Greek

Υποβλήθηκε από sotis1982. Ημερομηνία: Κυρ, 03/03/2019 - 00:30 Μόνιμος σύνδεσμος

Στη θέση σου θα πήγαινα για εκτέλεση υπηρεσίας αφού έκανα αναφορά ιεραρχικά ότι λόγω του μεγάλου χρόνου που έχει παρελεθει από την διήμερη αυτή εκπαίδευση που αφορά το αντικείμενο και της μη ενασχόλησης μου με το αντικείμενο αυτό στο μεσοδιάστημα δεν δύναμαι να ασκήσω εις το ακέραιο τα καθήκοντα μου προτού εκπαιδευτώ εκ νέου

Υποβλήθηκε από geopavlides. Ημερομηνία: Κυρ, 03/03/2019 - 19:17 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Σωστός!! Το Χ - ray θέλει συστηματική εκπαίδευση, συχνή τριβή και παρακολούθηση των εξελίξεων της τεχνολογίας. Όσο προχωράει αυτή θα υπάρχει εξέλιξη στο έγκλημα. Δεν μπορεί ένας screener να έχει να δουλέψει ακτινοσκόπηση 2 χρόνια και να μπει ξαφνικά ένα πρωινό. Αφενός θα έχει ξεχάσει αυτά που διδάχτηκε αφετέρου δεν θα έχει ενημέρωση για την όποια εξέλιξη έχει επέλθει στο αντικείμενο.</p>

Υποβλήθηκε από Yparxifulakas. Ημερομηνία: Δευ, 03/04/2019 - 21:16 Μόνιμος σύνδεσμος

και την αναφορά μου την έκανα...
και 2 βάρδιες εκτέλεσα υπηρεσία x-ray...
και ευτυχώς μας φύλαξε ο Θεός και δεν ακούσαμε κανά μπαμ...
ΕΛ.ΑΣ. 2019 και μη χειρότερα...

Policenet.gr © | 2024 Όροι Χρήσης.
developed by Pixelthis