Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
Posted by Elcamino82 on Κυρ, 06/04/2017 - 23:02
Καλησπερα κ καλο διαβασμα σε ολους. Παρακληση στο σαιτ για ανεβασμα της υλης οπως μας εχει κακομαθει τοσο καιρο... ;)
Greek

Υποβλήθηκε από newpolicem. Ημερομηνία: Κυρ, 11/19/2017 - 18:18 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Επειδη δεν μου εχουυν κανει εξουσιοδοτηση λογικα γιατι στον POL μου δεν βρισκω πουθενα να λεει εφαρμογες προσωπικου, μπορω να ενημερωθω απο καπου τηλεφωνικα για τον βαθμο μου; Ευχαριστω</p>

Υποβλήθηκε από panagiotis_katsaros. Ημερομηνία: Παρ, 11/24/2017 - 13:33 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Παιδιά καλημέρα και καλά αποτελέσματα να έχουμε όλοι οι υποψήφιοι. Για την ορθότερη ενημέρωση όλων των συναδέλφων, όποιος διαπιστώνει στον προσωπικό του λογαριασμό στο pol ότι έχουν ανέβει βαθμολογίες, εάν επιθυμεί να μας βοηθήσει, θα γράφει σε σχόλιο σε ποιο μάθημα μπήκαν οι βαθμοί για να προστρέχουν έπειτα όλοι οι συνάδελφοι που έχουν εξεταστεί στο συγκεκριμένο μάθημα να ενημερώνονται. Αγγλικά πάντως δεν έχουν ανέβει απ' ότι είδα πριν λίγο. Ξέρει κανείς με βεβαιότητα να μας πει αν έχουν ανέβει οι βαθμολογίες των υπόλοιπων ξένων γλωσσών για να δούμε σε τι στάδιο βρισκόμαστε?</p>

Υποβλήθηκε από newpolicem. Ημερομηνία: Πέμ, 11/30/2017 - 21:40 Μόνιμος σύνδεσμος

<p>Ευχαριστουμε και τους συναδελφους που μας ενημερωνουν σχετικα μολις ανακοινωθει νεο μαθημα.</p>
<p>Για τον συναδελφο που ρωταει εχω την εντυπωση οτι δεν επιτρεπεται επανεξεταση αλλα μονο επιδειξη του γραπτου.</p>

Policenet.gr © | 2024 Όροι Χρήσης.
developed by Pixelthis